Gamta01
Gamta12
Gamta13
Gamta14

Rožyno progimnazijos 1a klasės mokiniai vasarą pasitiko stovykloje „Mokausi gamtoje, mokausi iš gamtos", kuri vyko birželio 2-3 d. Panevėžio raj. vaikų vasaros ir poilsio stovykloje „Vaikystės šilelis". Pirmąją dieną, įsikūrus, visi buvo suskirsyti į komandas, joms priskirti vadoviukai, vyresnieji draugai, 5a klasės mokiniai, kurie padėjo atlikti įvairias užduotis, patarė įvairiais klausimais, saugojo ir globojo mažuosius. Gamtoje, netradicinėje aplinkoje, mokytis smagiau. Čia mokiniai, kūrė komandų pavadinimus, šūkius, vėliavas, varžėsi estafetėse. Vakare, sulaukę tėvelių, kepė dešreles, zefyrus, žaidė žaidimus, bendravo. Antros stovyklos dienos rytas prasidėjo smagia, šokio mokytojos Žanetos, organizuota mankšta. Po to sekė prausimasis, pusryčiai ir įvairios kūrybinės veiklos. Viena jų, „Kuriame pasakas", kur vaikai, pasirinkus pasaką, turėjo pasiskirstyti vaidmenimis, suvaidinti ir pasigaminti kaukes. Taigi pamatėme keturis puikius spektaklius: „Ropė", „Pirštinė", „Vilkas ir trys ožiukai" ir „Dangus griūva". Buvo labai smagu.
Stovykla, tai laikas, kuomet mokiniai ne tik turėjo atlikti mokytojų skirtas užduotis, bet mokėsi ir patys organizuotis žaidimus, bendrauti, čia buvo ugdomi ir socialiniai įgūdžiai - savarankiškumas, tvarkingumas, atsakomybė už save ir kitus.
Klasės mokytoja Inga Čingienė