Mokiniai dalyvavo integruotų dalykų pamokose. Muzikos pamokoje „Emocijų išraiška per šokį“ (mokytoja Ž.Malinauskienė) projekto partneriai kartu su progimnazijos mokiniais mokėsi naujų modernių ir liaudies šokio žingsnelių. Dailės mokytojos V.Vaitkevičiūtės vadovaujami mokiniai parengė bendrą kūrybinį darbą tema „Emocijos mene“ naudodami Flipbook technologiją. Disk golfo varžybose (mokytojos L.Užkuraitienė ir E.Guokaitė) progimnazijos mokinių ir svečių komandos ieškojo strateginių sprendimų, kaip įvertinus atstumą, vėjo greitį ir optimalų metimų skaičių pasiekti pergalę. Mokiniai ir mokytojai džiaugėsi netradicinėmis integruotomis pamokomis, sužinojo daug naujo, geriau pažino vieni kitus.
Svečiams buvo parengta įdomi ir turininga kultūrinė - pažintinė programa. Kartu aplankėme Kauną, Vilnių ir Anykščius. Projekto dalyviai Vilniuje aplankė Vilniaus senamiestį, Valdovų Rūmus, dalyvavo originalioje šokio edukacijoje „Parodyk kaip šoki – pasakysiu kas esi“. Jos metu susipažino kaip keitėsi įvairių epochų rūbų detalės bei šokių tradicijos. Anykščiuose aplankė Šv. Mato bažnyčią ir Anykščių šilelyje esantį Lajų taką. Kaune – aplankė Pažaislio vienuolyną, Kauno pilį bei senamiestį. Vakarą projekto dalyviai praleido Kauno Muzikiniame teatre. Tai buvo šauni ir įsimintina savaitė Panevėžio Rožyno progimnazijoje!
Kitas Erasmus projekto partnerių susitikimas vyks gegužės 22-28 dienomis Italijoje, Taranto mieste.
Projekto koordinatorė anglų kalbos mokytoja metodininkė Virginija Deksnienė