Padeka policijos

mBot_robotas
Modesto_padka
robo1

2020 m. gegužės 16 d. pirmą kartą įvyko nuotolinės robotų mBot varžybos „Labirintas“. Rožyno progimnazijai atstovavo aštuntokai Modestas ir Šarūnas. Mokiniai savarankiškai, nuotolinius būdu programavo robotus, kad šie įveiktų nežinomą labirintą. Modestas sukūrė vikriausią programą, o Šarūno suprogramuotas robotas greičiausiai įveikė trasą. ŠAUNUOLIAI!!! Mokinius dalyvauti nuotolinėse robotų mBot varžybose paskatino matematikos mokytoja Laima Užkuraitienė. Dėkojame PRC „RoboLabas” už puikias varžybas.

kenguraJau paskelbti 2020 metų projekto „Kalbų kengūra “, vykusio vasario 26 dieną rezultatai. Sveikiname 4b klasės mokinę Aurėją (mokyt. Regina Kučinskienė) „Lietuvių kalbos kengūroje 2020 “ surinkusią 195 taškus ir laimėjusią AUKSINĖS kengūros diplomą.

KRITINIS

Olimpiados nugaletoja Vasario 12 dieną Paltaroko gimnazijoje vyko Panevėžio miesto etapo 5-8 klasių matematikos olimpiada. Mūsų mokyklai atstovavo po tris kiekvienos klasės mokinius. Geriausiai sekėsi 7a klasės mokinei Rugilei S., kuri užėmė I vietą. Sveikiname ir džiaugiamės pasiektais rezultatais. Rugilei teks atstovauti Panevėžio miesto komandai krašto olimpiadoje.

regbis01
regbis02
regbis03
regbis04
regbis05
regbis06
regbis07
regbis08
regbis09
regbis10

VALIO 🏆VALIO🏆VALIO🏆
Pirma vieta Lietuvoje!!!
Šaunuoliai iš Rožyno progimnazijos!
Sveikiname nugalėtojus vaikus: Naglį, Armandą, Rubeną, Jokūbą, Vakarį, Arną, Beną, Aistį, Nedą, Ričardą, Pijų , trenerį Anatolijų ir kūno kultūros mokytoją Editą!!!

Pažiūrėkite, pasidžiaukite, pasveikinkite!
Kad lengviau būtų žiūrėti foto primename, Rožyno progimnazijos vaikų regbio komandos vilkėjo mėlynus marškinėlius!