Mokiniai pristatė savo atliktus darbus: filmuotus interviu su imigrantų šeimomis, kuriuose pasakojo apie patirtus sunkumus gyvenant svetimoje šalyje, sukurtas pateiktis apie tautines mažumas. Klausėsi Vandros pradinių klasių mokytojos Silja Enok ir jos sūnaus Erik Enok prisiminimų apie gyvenimą ir mokslą Briuselyje. Dalis mokinių, mergaitės, virto dizaineriais ir kūrė piešinėlius ant marškinėlių trijų šalių draugystės tema, o berniukai tuo metu, pasitelkę į pagalbą informacines technologijas ir fantaziją kūrė koliažus. Be to visus sudomino sportinės varžybos, nes buvo varžomasi žaidžiant senuosius estų žaidimus. Mūsų mokiniams buvo smagu draugystės vakaro metu dainuoti estiškas ir islandiškas daina. O ypatingai visus vakaronės dalyvius, tiek mokinius, tiek mokinių tėvus sužavėjo lietuvių liaudies šokis „Šiaudų batai“
Mokiniams buvo organizuota ne mažai išvykų. Aplankė Kurgja Farm ūkio muziejų, kuriame susipažino su estų gyvenimo ypatybėmis. Ekskursijos į Parnu metu vaikštinėjo po senamiestį, apžiūrėjo vietą kur 1918 m. vasario 22 d. buvo paskelbta Estijos nepriklausomybė. Išvykos į Taliną metu, mokiniai su dideliu susidomėjimo apžiūrėjo laivų muziejaus ekspoziciją, lankėsi seniausiame Estijos ledlaužyje. Visiems labai patiko pasivaikščiojimas Talino senamiesčiu. Paskutinę viešnagės dieną aplankėme Vandros kilimų įmonę, kurioje buvo pademonstruota kaip gimsta nepaprasto grožio kilimai.
Išvykdami namo sakėme sudie Vandra iki susitikimo Panevėžyje.
Projekto koordinatorės Joana Jablonskytė ir Edita Galinaitytė