Programos metu buvo lavinami mokinių gebėjimai dirbti komandoje, greita orientacija, loginis mąstymas. Dalyviai ieškojo įvairiausių užuominų, žemėlapių, daiktų, sprendė užduotis, kurios vedė prie naujų užduočių ir galvosūkių. Svarbiausia buvo pasiekti tikslą, o norint tai padaryti tikrai reikėjo paplūšėti. Grynas oras, nuostabus Nevėžio senvagių kraštovaizdis ir gausybė neįmintų mįslių - tai yra geriausias laiko praleidimo būdas. Na, o ketvirtadienį stovyklautojai vyko į Šiaulių saldainių fabriką „Rūta“. Aplankė muziejų ir dalyvavo edukacinėje programoje „Šokolado dirbtuvėlės“. Muziejuje vaikai susipažino su beveik keturių tūkstančių metų šokolado istorija, sužinojo, kaip šokoladą gamino majai ir actekai, kaip šokoladas ir jo vartojimo tradicijos keitėsi bėgant amžiams. Šokolado dirbtuvėlėse galėjo bent trumpam tapti šokolado meistrais. Pirmiausia pamatė, kaip temperuojamas šokoladas ir gaminami rankų darbo saldainiai. Po kelių minučių patys iš skirtingų rūšių šokolado, įvairių ingredientų gamino savo šokoladinius skanumynus. Pabaigoje savo šokoladinius gaminius susidėjo į paruoštas dėžutes ir parsivežė lauktuvių! Penktadienį vyko vaikų dienos stovyklos uždarymas žaidimų aikštelėje „Pas Katiną“, kur vyko daug įvairių sportinių veiklų.
Mokytojos Danguolė Butvilienė ir Gražina Žalgevičienė