Mūsų kuriamas „Emocijų aitvaras" vis gražėja, didėja ir kaupia jėgas rytojaus skrydžiui. Šio birželio 7 d. ryto linksmasis aitvaras pasiūlė vaikams pasidalinti su juo geriausių draugų vardais. Taip, mes turime daug draugų, ir visiems jiems tariame AČIŪ, kad jie yra, kad tiki mumis, skiria mums laiko, paguodžia mus, išklauso ir yra patikimi.

Šį 2018.06.05 dienos rytą pravėrusius mokyklos duris vaikus pasitiko linksma muzika, besišypsantis ir į vasarą kviečiantis „Emocijų aitvaras", jau besipuikuojantis antra savo juosta. Ant jos vaikai tvirtino savo vieną iš daugybės šios vasaros svajonių, užrašytą ant patinkančios spalvoto popieriaus juostelės. Aitvaras prašė su juo pasidalinti tik viena, bet matyt pačia svarbiausia vaikui, nes būtent ją kiekvienas ir rašėme. Svajokime, o rytoj atskubėję į mokyklą linkėsime mokyklai...

Šį 2018.05.05 dienos rytą besirenkančius Rožyno progimnazijos mokinius į jau priešpaskutinę mokymosi savaitę pasitiko ir savo savijautą kvietė įvardinti „Emocijų aitvaras". Paskatinti pasirinkti mėgstamos spalvos popieriaus juostelę, vaikai paraginti kuo tiksliau pasistengti įvardinti savo vidinę būseną. Kaip šiandien jaučiuosi? Klausiamas vaikas trumpam susimastydavo, pažvelgdavo į savo vidų, užrašydavo ir patikėdavo savo jausmą aitvarui, kuris penktadienį skraidins jo slapčiausius norus, svajones, džiaugsmus ir ...negandas aukštyn.

Antradienio rytas pakvies vaikus ir kartu visą mokyklos bendruomenę patikėti aitvarui savo prasidėjusios vasaros svajones.