Už aktyvų skaitymą Arnas gavo progimnazijos bibliotekos įsteigtą saldųjį prizą, knygą ir skaitau su lape statulėlę, kurią padėjo sukurti mokytojos Vaida Vaitkevičiūtė ir Žaneta Malinauskienė šias nuostabias statulėlės gavo visi DIDIEJI SKAITYTOJAI.
Kitiems mokiniams už aktyvumą ir norą tobulėti atiteko kiti prizai kuriuos padovanojo kino centras „Garsas“, „Nausodės žirgynas“, „Can Can Pizza“.
Birželio 15 diena mokslo metus užbaigs ir vyresnieji 5-8 klasių mokiniai, daugiausiai perskaičiusiai 7a klasės mokinei Ramunei Puzinaitei bus įteiktas prizas, apsilankymas su draugais boulinge, kurį dovanoja Alex Club, boulingas-biliardas įsikūręs prekybos centre „Rožynas
Dėkojame draugams, kurie skatina vaikus tobulėti, skaityti ir pasinerti į fantazijų pasaulį, nes gera knyga - viena didžiausių gyvenimo brangenybių.