stvyk01
stvyk20
stvyk21
stvyk22

Didelis būrys 2a ir savanoriaujančių 6a klasės mokinių vasarą pasitiko stovykloje „Mokausi gamtoje, mokausi iš gamtos“ vasaros vaikų stovykloje „Vaikystės šilelis“. Nors stovykla truko tik dvi dienas, veiklų buvo daug.
Pirmąją dieną, įsikūrę, susiskirstę komandomis atliko pirmąją užduotį – galvojo komandos pavadinimą, šūkį, piešė komandos vėliavą. Kiek vėliau, dalyvavo estafečių varžybose. Vakare, atvykus tėveliams, laukė šeimyninės kvadrato varžybos, lauže kepami zefyrai.
Antroji diena prasidėjo rytine mankšta, sportiniais žaidimais. Vaikai atliko kūrybines užduotis – komandose pasirinkę pasaką vaidino, pristatė savo talentus. Visose veiklose mokytojoms Ingai ir Žanetai talkino vyresnieji mokiniai šeštokai.
Stovykloje antrokai aktyviai leido laiką, pagilino dalykines, asmenines, bendradarbiavimo kompetencijas, na o šeštokai – išbandė savanorystę. Sveika, vasara, būk šilta, saugi ir sveika!