Simple Picture Slideshow:
Could not find folder /var/www/clients/client187/web237/web/images/simpleslideshow/17regbis1
„Pamario regbis 2017"
2017 m. lapkričio 18 d. Šilutės Vydūno gimnazijoje vyko unikalus pirmasis Lietuvos vaikų nekontaktinio „TAG" regbio turnyras. Jame dėl nugalėtojų titulo kovoti susirinko komandos iš visos Lietuvos: Klaipėdos, Plungės, Telšių, Šiaulių, Jurbarko, Kauno, Marijampolės, Kalvarijos, Alytaus, Jonavos, Panevėžio ir Vilniaus. Kovojama buvo dviejose amžiaus grupėse U-10 (2008 m.- 2011 m.) ir U-13 (2005 m. - 2007 m.). Varžybose dalyvavo ir Rožyno progimnazijos jaunieji regbininkai: N.Narmontaitė, G.Popinaitė, M.Mikoliūnaitė, E.Šaparnytė, U.Kareckaitė, G.Dirsytė, M.Dagys, B.Malinauskas, D.Jakštonis, A.Šautkulis, N.Dagys, P.Staškūnas.
Amžiaus grupėje U-10 mūsų Rožyno progimnazijos komanda tapo Lietuvos čempionais ir pasidabino aukso medaliais.
Amžiaus grupėje U-13 Rožyno progimnazijos komanda iškovojo sidabro medalius.Sveikiname mūsų čempijonus ir jų trenerį A.Smirnovą, bei komandos vadovę mokytoją metodininkę E.Guokaitę.