01_1067x800
03_1067x800
04_1067x800

Tarptautinis knygų skirtukų projektas

Rožyno progimnazijos biblioteka nusprendė dalyvauti tarptautiniame knygų skirtukų projekte „Bookmark Exchange Project 2020“, kuris ne tik skatina mokinių kūrybiškumą, bet ir padeda pažinti kitos šalies kultūrą bei jos žmones. Šiame projekte dalyvaujantys mokiniai gamina skirtukus (laisva tema), kuriuos vėliau nusiųs kitų šalių mokiniams. Į kurią šalį reikėtų siųsti, paskirsto organizatoriai.

Šiemet knygų skirtukus gamino mūsų mokyklos 4 klasių mokiniai, kuriuos vėliau išsiųsime į Kroatijos ir Portugalijos mokyklas. Viena ketvirtokų klasė savo darbelius pasirinko gaminti karpymo technika. Tik iš pažiūros gali atrodyti, kad darbas lengvas, tačiau karpiniai reikalauja daug kruopštumo ir atidumo. Tikimės, kad pavyks nustebinti naujuosius draugus. Beje, jau galime pasidžiaugti knygų skirtukais, atkeliavusiais iš Kroatijos. Jų skirtukai išmarginti tradiciniais motyvais, kuriais puošiami vietiniai tautiniai kostiumai.

Pasaulis labai sumažėjo, kad atrandi draugų už Lietuvos ribų.

Visiems sėkmės