Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis
 
matematika2Sveikiname nugalėtojus.
Sveikiname 8b klasės mokinį Juozapą Muriną, Panevėžio miesto 5-8 klasių matematikos olipiados II ture laimėjus trečiąją vietą. Linkime sėkmės atstovaujant Panevėžio miestą krašto  olipiadoje. Taip pat sveikiname 7b klasės mokinį Tomą Vinčiūną, Panevėžio miesto 5-8 klasių matematikos olipiados II ture užėmus ketvirtąją vietą. Dėkojame mokytojai L.Užkuraitienei, kuri padėjo pasiruošti olimpiadai.
 
sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė
   
Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas
 

keramika1
keramika2
keramika3
Netradicinė pamoka moksleiviams

Sausio 19 dieną mokiniai rinkosi į lipdymo pamokėlę „Mokausi emocijas paversti meno kūriniais“. Popietės metu mokiniai ir švietimo pagalbos specialistės G. Urbonienė ir G. Žiaunienė aptarė, kokias patiriame nuotaikas, emocijas, kaip jas reikėtų kontroliuoti.  Dailės mokytoja V.Vaitkevičiūtė supažindino su molio savybėmis,  lipdymo eiga, dirbinių deginimu krosnyje.  Kiekvienas pasigaminome po sau mielą keramikos darbelį, aptarėme,  kaip lipdymas padeda nusiraminti ir teikia gerų emocijų.

   

Puslapis 1 iš 100

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Mokyklos projektai

Reklaminis skydelis
Lithuanian English French German Latvian Norwegian Polish Spanish Turkish
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Rožyno bendruomenė

Reklaminis skydelis

Liekupio bendruomenė

Reklaminis skydelis

Gamtininkų bendruomenė

Reklaminis skydelis

J.Miltinio dramos teatras

Reklaminis skydelis

Mokyklos draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

KET testai

Reklaminis skydelis

Vykdomi projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis