Panevėžio Rožyno progimnazija

sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Būsimos pirmųjų klasių mokytojos
Tikimės, kad Panevėžio miesto Taryba savo sprendimu leis formuoti 3 pirmąsias klases. Būsimos pirmokų mokytojos pristatydamos save ir mokyklą teigia: išsilavinimas yra turtas, kurio nereikia nešioti ant pečių, o išsilavinimo pamatai suklojami pradinėse klasėse.

laima grazina ingrida z
pradinių klasių mokytoja ekspertė pradinių klasių mokytoja metodininkė pradinių klasių vyresnioji mokytoja
Laima Kumžienė Gražina Žalgevičienė Ingrida Žuralovičienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas