Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis

soloGruodžio 11 Panevėžio Alfonso Lipniūno progimnazijoje vyko koncertas „Skrisk Dainelę aplink šalį" skirtas įamžinti įvykį Panevėžyje:
„Panevėžys-Lietuvos kultūros sostinė. Pasaulio tautų sankirta".
Renginyje dalyvavo aštuonios miesto mokyklos, mokytojai skaitė pranešimus . Mūsų mokyklą atstovavo Akvilė Kuncytė paruošta muzikos mokytojos Rasos Jurkienės. Džiaugiamės Avilės puikiu pasirodymu.

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

kaunas1
kaunas2
kaunas3
kaunas4
kaunas5
kaunas6
kaunas7
Edukacinė išvyka į Kauną
Mūsų mokyklos šeštokai kartu su auklėtojomis Laimute Piluckyte ir Edita Guokaite bei pradinukų mokytoja Ingrida Žuralovičiene gruodžio 11 dieną aplankė jau Kalėdoms pasipuošusį Kauną.
Smagiai pačiuožinėję ant Akropolio ledo, vaikai pasivaikščiojo po Laisvės alėją, aplankė Kauno senamiestį, Rotušės aikštę ir joje stovinčią įspūdingą debesų eglę, netoliese esančią Kauno pilį.
Paskui mokiniai vyko į Kauno IX fortą. Ten dalyvavo edukacinėje programoje „Lobio paieška Kauno IX forto požemių labirintuose“ .
Ieškodami paslėptų nuorodų gynybinės sienos labirintuose šeštokai išmoko orientuotis karinės paskirties gynybiniame įtvirtinime ir surado apdovanojimą – lobį . Užsiėmimo metu vaikai buvo supažindinti su nacizmo laikų kalinių gyvenimo sąlygomis IX forte ir legendiniu 64 kalinių pabėgimu 1943 m.

Puslapis 1 iš 76

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>