Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis

Priėmimas į darbą
Panevėžio Rožyno progimnazijai nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. reikalingas specialusis pedagogas.
Atrankos būdas – pokalbis. Darbo krūvis – 1 etatas. Darbas laikinas (vadavimas maždaug 2 metams).
Pretendentas privalo pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):
1. Prašymą leisti dalyvauti atrankoje;
2. Asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją;
3. Išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją;
4. Gyvenimo aprašymą;
5. Pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją;
6. Ankstesnių darbdavių rekomendacijas.
Pretendentai dokumentus gali pristatyti asmeniškai adresu Rožių 20, Panevėžys arba siųsti registruotu laišku ar elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o, jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai
Dokumentai priimami iki 2016 m. rugpjūčio 19 d. 16 val. mokyklos raštinėje.
Pokalbis su pretendentais – 2016 m. rugpjūčio 24 d. nuo 14 val..
Išsamią informaciją galima gauti telefonu 8 640 19080.
Mokyklos direktorė Aida Adiklienė

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

anglu_kalba

DĖMESIO !!!

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia 2-4 ir 5-6 klasių moksleivius į anglų kalbos stovyklą "Let's Go Camping", kuri organizuojama birželio mėn. prie Bebrusų ežero.

vilkas

Vaikų ir jaunimo vasaros karinė stovykla „Vilkų takai“
2016 metais vaikus ir jaunimą, vaikinus ir merginas kviečiame į sukarintą pilietinio – patriotinio ugdymo stovyklą „Vilkų takai“, kuri vyks Kėdainių rajone (Surviliškio seniūnijoje), nuostabiame gamtos kampelyje prie Nevėžio upės.

Stovyklos pamainos: 2016-07-03 – 2016-07-09. Stovyklos trukmė: 7 d.
Stovyklautojų amžius: 10-16 m. Stovyklos kaina: 150 EUR.

Daugiau informacijos apie stovyklą čia

laikysena

Vasaros dienos stovyklėlė „Taisyklinga laikysena“ 7 – 12 metų vaikams

STOVYKLĖLĖS PROGRAMĄ SUDARO:
10 mankštų laikysenai gerinti
5 seansai Negyvosios jūros druskos rūke
5 klasikiniai nugaros masažai ( arba kojyčių )
5 viso kūno akupunktūriniai vibromasažai
1 val. kasdien žaidimams
Programos trukmė 10 dienų. Stovyklėlės pradžia 9.30 val.. Vaikas bus užimtas iki 13.30 valandos. Apie 11.30 val. arbatėlės pertraukėlė su užkandžiais, kuriuos atsineša patys vaikai.
Pageidautina, kad vaiką atvestų ir pasiimtų suaugęs asmuo. Grupę sudarys tik 12 vaikų  8-12 metų amžiaus.

Daugiau informacijos apie stovyklą čia

stovykla1Mes, savanoriška VšĮ KITAS VARIANTAS, kviečiame Jūsų mokyklos moksleivius į mūsų nepaprastą stovyklą - joje ne tik pramogos ir žaidimai, bet ir saviugdos treniruotės, pokalbiai apie asmenybės brandumą, emocijas ir gyvenimo tikslus.
Į savo stovyklą pakvietėme talentingų ir profesionalių žinomų žmonių - žurnalistę Rasą Tapinienę, aktorių Marių Repšį (Spektaklis Katedra), asmeninio efektyvumo lektorių Darių Ražauską, kurie papasakos apie savo profesiją bei padės jaunuoliams patiems apsipręsti svarbiais karjeros ir savęs pažinimo klausimais.
Prašome jus pasidalinti mūsų naujienlaiškiu su tėveliais, pačiais moksleiviais ir žmonėmis, kuriems būtų įdomu.
Visa informacija apie mūsų stovyklą čia...

Vaikų vasaros stovyklosMieli vaikai,
kviečiame Jus  į vasaros stovyklą „BŪKIME KARTU“ adresu Rožių g.19, Panevėžyje.
Vasaros stovykla tai puikus pasirinkimas gerai praleisti laiką su bendraamžiais. Jau penktus  metus organizuojame vasaros stovyklas nuo 7 iki 16 metų amžiaus moksleiviams.
Niekas negali atstoti vasaros stovyklos įspūdžių. Svarbiausia - nauji draugai, smagūs renginiai ir šilta vasariška tarpusavio atmosfera. Mūsų jauni, energingi ir pilni išmonės mokytojai ir savanoriai  padės ir mokys piešimo, rankdarbių, origami, muzikos ir šokių, žaidimų. Bus  rengiamos diskusijos, popietės, šventiniai renginiai, išvykos, fizinio aktyvumo skatinimo užsiėmimai. Turėsite galimybę bendrauti ir kartu mokytis užsienio kalbomis (anglų, italų, ispanų).
Norint tapti stovyklautoju, vaikų tėvams reikia pateikti:
•    vieno iš vaiko tėvų asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą ar asmens tapatybės kortelę), vaiko sveikatos pažymą.
•    vieno iš vaiko tėvų sutikimą arba prašymą-paraišką (pildoma vietoje).
Stovykla atidaroma 2016 m. birželio 1 d. ir veiks visą vasarą pirmadieniais – penktadieniais  10-17 val.
Informacija telefonu – 8 45 576544. (Stovykla nemokama)

Puslapis 1 iš 108

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>