Panevėžio Rožyno progimnazija

sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

blic00
blic01
blic02
blic03
blic04
blic05
blic06
blic07
blic08
blic09
Fizikos ir matematikos integruota pamoka „Žemė - mūsų planeta“
Šių metų kovo 26 d. mokyklos aktų salėje vyko 7 – 8 klasių fizikos ir matematikos integruota pamoka „Žemė - mūsų planeta“.  Pamoka vyko ne tik netradicinėje aplinkoje, bet ir naudojantis netradicinėmis mokymo priemonėmis.  Mokinai  dirbo grupelėse po 3 – 4 mokinius ir išbandė naujus Samsung planšetinius kompiuterius, bei naują mokymosi aplinką - išmaniąją klasę „Samsung school“. Mokiniams patiko savo jėgas išbandyti atliekant matematines ir fizikines užduotis dalyvaujant blic turnyre pamokoje naudojantis planšetiniais kompiuteriais.  Mokiniai pasidžiaugė, kad visos grupės praplėtė savo turimas žinias apie Žemę, nusistebėjo, kad nesudėtinga naudotis Samsung planšetiniais kompiuteriais atliekant testines užduotis ir buvo laimingi surinkę daug taškų. Manome, kad tokių pamokų turi būti daugiau, nes toks mokymosi būdas yra įdomesnis, sėkmingesnis.
Už Samsung planšetinių kompiuterių klasę mokiniai ir mokytojai labai dėkoja Seimo nariui, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko pavaduotojui P.Narkevičiui.
7 – 8 klasių mokiniai ir fizikos bei matematikos mokytojos: D. Stančiauskienė, D. Sereikienė ir L. Užkuraitienė

Puslapis 1 iš 84

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>