Panevėžio Rožyno progimnazija

di7
di8
di9
Konkursas „Saugus darbas statybvietėje“
Progimnazijos  5, 7 klasių mokiniai dalyvavo LR valstybinės darbo inspekcijos  prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos Panevėžio teritorinio skyriaus organizuotame mokinių plakatų konkurse   „Saugus darbas statybvietėje“. Mokinius konkursui ruošė dailės mokyt. Vaida Vaitkevičiūtė ir žmogaus saugos mokyt. Dalia Grinevičiūtė.
Konkursui buvo atrinkti 7a kl. mokinių Samantos Simonavičiūtės ir Žygimanto Tvarijono; 7b kl. mokinių Dominyko Juzulėno, Nedos Lapinskaitės, Carolinos Jessicos  Gurskas, Gabijos Leonaitės, Juozapo Murino;  5a kl. mokinio Roko Povilausko plakatai.
Sausio 23 d. Darbo inspekcijos Panevėžio skyriuje vyko nugalėtojų apdovanojimas. Mokiniai apžiūrėjo plakatų parodą: piešiniai buvo tikrai labai originalūs, buvo įdėta daug pastangų, kai kurie atlikti netradicine technika. Visi dalyvai buvo apdovanoti diplomais ir asmeninėmis dovanėlėmis. Džiaugiamės, kad Juozapas Murinas 5-8 klasių mokinių amžiaus grupėje užėmė I-ą vietą.
Dominykas Juzulėnas, 7b kl.

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

it_galvosukiaiKviečiame dalyvauti dar viename KTU Informatikos fakulteto organizuojamame konkurse moksleiviams „IT GALVOSŪKIAI"! Šis projektas padės ne tik laimėti nuostabų įmonės „Adform" įsteigtą prizą - planšetinį kompiuterį, bet skatins kūrybingai taikyti IT technologijas!
Konkursas vyksta nuo sausio mėn. iki gegužės mėn. Moksleiviams kas dvi savaites bus pateikiama po naują užduotį. Daugiausiai užduočių išsprendęs moksleivis, kuris surinks daugiausiai balų, bus apdovanotas pagrindiniu prizu - planšetiniu kompiuteriu.
Antrosios vietos laimėtojas gaus įmonės „DevBridge" įsteigtą prizą - įrenginį Kinect.
Sprendimus gali kelti visi, kurie yra užsiregistravę tinklapyje. Registracijos į patį konkursą nereikia.
Konkurso taisyklės
2015 m. IT galvosūkiai