Panevėžio Rožyno progimnazija

elvir2
elvir3
elvir4
Draugystės tiltai be žalingų įpročių
Jau antrus metus Rožyno progimnazijoje tęsiasi prevencinis projektas prieš rūkymą „Draugystės tiltai be žalingų įpročių“, finansuojamas Visuomenės sveikatos rėmimo specialiosios programos lėšomis. Rugsėjo ir spalio mėnesį Rožyno progimnazijoje, M. Karkos pagrindinėje mokykloje, A. Bandzos kūdikių ir vaikų namuose, VŠĮ“ Pagalbos centre“ vyko mokinių piešinių parodos „Nesurūkyk savo gyvenimo“. Spalio mėnesį Rožyno progimnazijos bendruomenė sukvietė projekto partnerius pasirungti sportinėse estafečių ir kvadrato varžybose. Buvo nugalėtojų iš Rožyno progimnazijos, M. Karkos pagrindinės mokyklos ir A. Bandzos kūdikių ir vaikų namų. Likusios komandos buvo apdovanotos išradingiausių, kūrybingiausių, drausmingiausių, draugiškiausių, sportiškiausių titulais. Nei viena komanda neliko be saldžių prizų ir informacinių skirtukų apie rūkymo žalą.
Po atostogų, lapkričio mėnesį vėl visus kviesime pasportuoti, pasirungti kvadrato ir krepšinio varžybose. Organizuojamoje viktorinoje „Nerūkau aš, nerūkyk ir tu“ patikrinti savo turimas žinias apie rūkymo žalą. Projekto veiklas ir draugišką bendravimą baigsime vaikų bendra išvyką į prevencinį filmą kino teatre „Garsas“ lapkričio 20 dieną.
Koordinatorė Elvira Vaisiauskienė

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

kitaip1
kitaip2
kitaip3
kitaip4
kitaip5
kitaip6
Mokomės kitaip
8b klasės mokiniai kartu su rusų kalbos mokytojomis Dalia Grinevičiūte ir Laima Piluckyte lankėsi Panevėžio apskrities Gabrielės Petkevičaitės - Bitės viešojoje bibliotekoje.
Jie turėjo galimybę susipažinti su biblioteka, jos turimais informacijos ištekliais, teikiamomis paslaugomis, vykdomomis programomis. Aplankė visas skaityklas, bibliotekos skyrius. Taip pat susipažino su bibliotekos taisyklėmis ir turimais turtais: knygomis, rankraščiais, meno ir muzikos leidiniais.
Ilgėliau užsibuvo užsienio kalbų skaitykloje. Čia sukaupta beveik 9000 egz. knygų periodikos, garso įrašų anglų, vokiečių, prancūzų ir kitomis kalbomis. Gausu enciklopedijų, žodynų, informacinių leidinių.
Mokiniai įsitikino, kad biblioteka teikia daug galimybių mokytis užsienio kalbą lengvai ir įdomiai.

Puslapis 1 iš 70

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>