Panevėžio Rožyno progimnazija

krait7
krait8
„Rudens kraitelė 2014”
Kaip ir kiekvienais metais, šį rugsėjį mūsų progimnazijos pradinių klasių mokiniai dalyvavo Panevėžio Gamtos mokyklos organizuotoje Panevėžio regiono kūrybinėje parodoje – akcijoje „Rudens kraitelė 2014”. Nors šis ruduo neypatingai gausus gamtos gėrybėmis, tačiau pradinukai iš namų sunešė didelį kiekį įvairių vaisių ir daržovių, iš kurių pagaminome kompoziciją “Skraidantis kilimas”. Keletą dienų kompozicija džiugins Gamtos mokyklos lankytojus, na, o vėliau – Gamtos mokyklos gyventojų – žvėrelių ir paukštelių skrandukus.
Dėkojame visiems už gerumą ir aktyvią aplinkosauginę veiklą, kuri ilgainiui virsta amžina atsakomybe už visa, kas gyva.
Mokytoja Inga Čingienė

Konkursas!
Panevėžio Rožyno progimnazija skelbia konkursą specialiojo pedagogo pareigoms užimti.
Atrankos komisija vykdys pretendentų atranką 2014 m. spalio 1 dieną nuo 14 val.
Specialiojo pedagogo pareiginiai nuostatai.
Daugiau informacijos rasite dešinėjė pusėje esančiame menių punkte
"Priėmimas į darbą".

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

Puslapis 1 iš 67

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>