Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis

Priėmimas į darbą

Panevėžio Rožyno progimnazijai nuo 2016 rugpjūčio 16 d. reikalingas:

1. Valgyklos vedėjas. Atrankos būdas - pokalbis. Darbo krūvis - 1 etatas. Darbas nuolatinis.

nuo 2016 m. rugsėjo 1 d. reikalingi:

1. Pradinių klasių šokių mokytojas. Atrankos būdas – pokalbis. Darbo krūvis – 8 pamokos per savaitę. Darbas nuolatinis.

2. Informacinių technologijų mokytojas. Atrankos būdas – pokalbis. Darbo krūvis – 9 pamokos per savaitę. Darbas nuolatinis.

3. Specialusis pedagogas. Atrankos būdas – pokalbis. Darbo krūvis – 1 etatas. Darbas laikinas (vadavimas maždaug 2 metams).

Pretendentai privalo pateikti šiuos dokumentus (toliau – dokumentai):

gif 18

Svarbi informacija !!!

Mieli tėveliai ir mokiniai,
Nuo rugsėjo 1 dienos Rožyno progimnazijoje atidaromas Panevėžio muzikos mokyklos filialas.

Muzikos mokyklos užsiėmimai vyks:
Pirmadieniais  11.00 - 12.50 val.
Trečiadieniais  12.05 - 13.45 val.

Užsiėmimus kviečiame lankyti 1 ir 2 klasių mokinius.
Prašymus galima užpildyti progimnazijos raštinėje.

Administracija

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

Puslapis 1 iš 109

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>