Panevėžio Rožyno progimnazija

dviratisSveikatos žinių vertinimo konkursas „Reikia išmokti sveikam išlikti (Vydūnas)“
2014 m. balandžio 15 d. ketvirtą kartą startavo sveikatos žinių vertinimo konkursas „Reikia išmokti sveikam išlikti (Vydūnas)“. Konkurso tikslas – kelti gyventojų sveikatos raštingumą, skatinti visuomenę domėtis sveika gyvensena, ligų ir traumų prevencija.
Konkursas prasideda 2014 m. balandžio 15 d. 12 val. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro interneto svetainėje www.smlpc.lt paskelbus pirmojo lygio sveikatos žinių testą. Atsakymai į pirmojo lygio sveikatos žinių testo klausimus internete registruojami iki 2014 m. gegužės 15 d. 12 val. Antrasis konkurso etapas, kuriame dalyvaus penki geriausiai atsakę į pirmojo lygio testo klausimus, vyks 2014 m. birželio 1 d. Sveikatos mokymo ir ligų prevencijos centro Sveikatos mokykloje – Vytauto g. 87, Trakuose.

sveikin

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

2014-04-15 progimnazijoje lankėsi Švietimolankesi ministras ir mokslo ministras D.Pavalkis. Apsilankymo tikslas - apžiūrėti mokyklos stadioną ir pasitarti dėl jo atnaujinimo galimybių. Kartu su ministru viešėjo ir seimo narys P.Narkevičius. Su svečiais susitiko progimnazijos direktorė, mokytojai, mikrorajono Rožyno, "Liekupio", "Gamtininkų" bendruomenių pirmininkai R.Šerplienė, B.Slapšienė, E.Pribušauskas, seniūnaitis R.Narkūnas. Gerbiamas ministras susirinkusius patikino, kad pinigų stadiono darbams bus ieškoma iš biudžeto rezervo dar šiais metais, tačiau atkreipė dėmesį į tai, kad prie stadiono tvarkymo išlaidų 20 procentu turi prisidėti ir miesto savivaldybė.

prie_apzvalgos_boksto

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Skirmantės Petrauskienės įspūdžiai.

„IKT įrankių naudojimas tarpkultūriniam ir žiniasklaidos švietimui“
( ICT AS A TOOL FOR INTERCULTURAL AND MEDIA EDUCATION).

2012 metų rugsėjo 22 – 29 dienomis Portugalijoje, CFAE SEIXAL švietimo centre   dalyvavau Comenius kvalifikacijos tobulinimo kursuose „IKT įrankių naudojimas tarpkultūriniam ir žiniasklaidos švietimui“( ICT AS A TOOL FOR INTERCULTURAL AND MEDIA EDUCATION).

Puslapis 1 iš 61

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>