Panevėžio Rožyno progimnazija
darom1Panevėžio Rožyno progimnazijos mokytojai ir mokiniai atsiliepė į Panevėžio miesto akcijos organizatorių „Darom-2014“ kvietimą ir 2014-04-11 dieną organizavo tvarkymosi akciją, kurioje dalyvavo 6b, 7b, ir 8a  klasių mokiniai. Mokykla kelia tikslą ugdyti mokiniuose pilietiškumą, tai aktyvus Europos pilietis, gerbiantis savo šalį, jos tradicijas ir pareigingumas – atsakomybė sau ir bendruomenei, todėl mokiniai skatinami įsitraukti į įvairias socialines akcijas ir savanoriškas veiklas.
6b klasės mokiniai kartu su technologijų mokytoju Raimundu Gedzevičiumi ir socialine pedagoge Ingrida Čepiene rinko šiukšles plote prie prekybos centro Rožynas. 7b klasės  mokiniai kartu su klasės auklėtoja Laisvida Kuzmaite ir direktore Aida Adikliene tvarkė Gamtos mokyklos ir Jurginų gatvės laisvąjį plotą. 8a klasės mokiniai kartu su  klasės auklėtoja Albina Valickaite ir neformaliojo ugdymo ir pagalbos skyriaus vedėja Alma Ramoškaite rinko šiukšles Baranausko pušynėlio išoriniuose plotuose.

malta

Panevėžio Rožyno progimnazijos mokiniai 2014 m. balandžio 10 d. parduotuvėje Maxima „Pervaža“ dalyvavo Maltos Ordino maisto banko akcijoje ir padėjo rinkti sunkiai gyvenantiems žmonėms maisto paramą. Tai 6b ir 8a klasės savanoriai:
Dovilė Malinauskaitė, Monika Andrejevaitė, Erika Rapkevičiūtė, Dovilė Vaičelytė, Gabrielė Rajunčiūtė, Erika Railaitė,Gabija Leonaitė, Neda Lapinskaitė, Dominykas Juzulėnas, Erika Monika Zakarevičiūtė, Evelina Tomkevičiūtė, Neda Ginotytė
Dėkojame mokiniams už savanorystę, pagalbą ir supratingumą.

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

dvi32
dvi33
dvi34
dvi35
dvi36
dvi37
dvi38
dvi39
dvi40
pir04
pir10
pir12
pir13
Ką reikia žinoti apie pirmos pagalbos suteikimą
Balandžio 6 d. progimnazijoje vyko praktinė pamoka 7-ų klasių mokiniams „Pirmos pagalbos suteikimas“. Pamoką vedė Panevėžio kolegijos studentės ir dėstytoja Ingrida Butvydienė.
Pirmoji pagalba - tai paprasti, bet tikslingi veiksmai, kuriais siekiama apsaugoti nukentėjusio nuo traumos arba staiga susirgusio žmogaus sveikatą ir gyvybę. Pirma pagalba turi būti suteikta  įvykio vietoje dar prieš gydytojui atvykstant arba prieš nuvežant nukentėjusįjį į ligoninę. Jos tikslas apsaugoti nuo pavojingų traumų, kraujavimų, infekcijų ir šoko pasekmių.
Studentės priminė, kas yra būtina teikiant pirmąją pagalbą, kokiais principais reikia vadovautis, praktiškai pademonstravo pirmosios pagalbos teikimo seką. Mokiniai taip pat mokėsi atlikti dirbtinį kvėpavimą, apžiūrėti nukentėjusįjį.
Kolegijos dėstytoja atsakė į mokiniams rūpimus klausimus.
Žmogaus saugos mokytoja D.Grinevičiūtė

prie_apzvalgos_boksto

Pradinių klasių mokytojos metodininkės Skirmantės Petrauskienės įspūdžiai.

„IKT įrankių naudojimas tarpkultūriniam ir žiniasklaidos švietimui“
( ICT AS A TOOL FOR INTERCULTURAL AND MEDIA EDUCATION).

2012 metų rugsėjo 22 – 29 dienomis Portugalijoje, CFAE SEIXAL švietimo centre   dalyvavau Comenius kvalifikacijos tobulinimo kursuose „IKT įrankių naudojimas tarpkultūriniam ir žiniasklaidos švietimui“( ICT AS A TOOL FOR INTERCULTURAL AND MEDIA EDUCATION).

Puslapis 1 iš 60

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>