Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis
 
kaunas01
kaunas02
kaunas03
kaunas04
kaunas05
kaunas06
kaunas07
kaunas08
kaunas09
kaunas10
Išvyka į Kauno farmacijos muziejų ir dažasvydį
Balandžio 26 d. 8b klasės mokiniai dalyvavę konkurse „Dovanokime viltį gyventi“ išvyko į laimėtą kelionę. Aplankėme farmacijos muziejų. Muziejuje  mums daug papasakojo apie viduramžių mediciną, sužinojome daugybę įdomių ir smagių faktų, apžiūrėjome muziejaus eksponatus. Antroje ekskursijos dalyje važiavome į dažasvydžio klubą „Legionas“ . Išklausę smagų instruktažą, apsirengę reikiamą aprangą, pasidalinome į dvi komandas ir išvykome į „karą“. Keletą valandų jautėmės kaip kariai, bet kaip bebūtų gaila, vėliau teko sugrįžti į Kauno centrą. Turėjome keletą laisvų valandų apžiūrėti miestą, aplankyti „Akropolį“. Nors oras nebuvo pats gražiausias, bet nuotaikos buvo puikios, parsivežėme daug įspūdžių ir naujų žinių.
8b klasės mokinė Aistė Būgaitė
 
sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė
   
Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas
 
anglu_kalba

DĖMESIO !!!

Lietuvos anglų kalbos mokytojų asociacija LAKMA kviečia 2-4 ir 5-6 klasių moksleivius į anglų kalbos stovyklą "Let's Go Camping", kuri organizuojama birželio mėn. prie Bebrusų ežero.


   

Puslapis 1 iš 105

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Mokyklos projektai

Reklaminis skydelis
Lithuanian English French German Latvian Norwegian Polish Spanish Turkish

Paieška

Mokyklos rekvizitai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Rožyno bendruomenė

Reklaminis skydelis

Liekupio bendruomenė

Reklaminis skydelis

Gamtininkų bendruomenė

Reklaminis skydelis

J.Miltinio dramos teatras

Reklaminis skydelis

Mokyklos draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

KET testai

Reklaminis skydelis

Vykdomi projektai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis