Panevėžio Rožyno progimnazija

atsvai2
atsvai3
atsvai4
Panevėžio Rožyno progimnazija vykdo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos finansuojamą neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą  „BŪK ŠALIA...”. Projekto partneriai Asociacija „Tautos skydas“, Panevėžio policijos komisariatas, Lietuvos agentūros SOS VAIKAI Panevėžio skyrius, Panevėžio lopšeliai darželiai „Pušynėlis” ir „Rūta”. Projekto vadovės socialinė pedagogė Ingrida Čepienė ir technologijų mokytoja Alma Ramoškaitė.
2014-10-15 dieną vykdoma akcija „Būk matomas“. Akcijos metu mokiniai atliks tyrimą dėl šiaurinės miesto bendruomenės gyventojų atšvaitų nešiojimo, taip pat dalins atšvaitukus jų neturintiems žmonėms. Manome, kad pėsčiųjų nematomumas yra didžiulė problema visoje respublikoje, autoavarijos dažniausiai su pėsčiais įvyksta dėl vairuotojo negalėjimo pastebėti pėsčiojo. Rožyno mikrorajonas yra labai sudėtingas savo mažomis ir tankiomis gatvelėmis, kuriose dažniausiai nėra šaligatvių, todėl čia matomumas yra ypatingai svarbus. Šis mikrorajonas neturi uždarų vaikų žaidimams pritaikytų kiemų, todėl vaikai dažniausiai žaidžia gatvėse: važinėja dviračiais, riedučiais. Vaikai mokosi kopijuodami suaugusiųjų elgesį, todėl atkreipsime dėmesį ne tik į mokinių, bet ir į suaugusių žmonių atšvaitų nešiojimą.
Dalyvių sąrašas: Eglė Urbonaitė 7a kl., Kamilė Kadžiulytė 7a kl., Deividas Naujalis 7a kl., Paulius Dambrauskas 7a kl., Domantas Račkauskas 6b kl., Martynas Račkauskas 6b kl., Dominykas Skrickas 6b kl., Benediktas Skrickas 6b kl., Miglė Sarapaitė 6b kl., Elinga Vidžiūtė 6b kl., Deimantė Katuškevičiūtė 6b kl., Milija Baranovskaja 6b kl., Justina Abromavičiūtė 6a kl., Erika Matulytė 6a kl., Viktorija Vaišvilaitė 6a kl., Gabija Rožukaitė 6a kl., Renaldas Stasiulis 6a kl., Matas Milinskas 6a kl.

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

buksaliaPanevėžio Rožyno progimnazija vykdo Panevėžio miesto savivaldybės administracijos finansuojamą neigiamų socialinių veiksnių prevencijos projektą  „BŪK ŠALIA...”. Projekto vadovės socialinė pedagogė Ingrida Čepienė ir technologijų mokytoja Alma Ramoškaitė.
Projekto tikslai: didinti vaikų gerovę, kuriant glaudžius ryšius su socialiniais partneriais per kryptingą užimtumą, prevencinius ir edukacinius renginius, skatinant saviraišką, pilietiškumą, ugdant kultūrinę ir socialinę brandą.
Uždaviniai:
- skatinti vaikų popamokinį užimtumą, organizuojant akcijas, prevencinius renginius;
- skatinti vaikų pilietinės kultūros ir atsakomybės ugdymą;
- kurti atvirą, saugią mokyklos aplinką, bendradarbiaujant su mokiniais, mokytojais ir tėvais mažinti patyčių apraiškas;
- telkti vietos bendruomenes ir socialinius partnerius rūpinimuisi vaikų neigiamų socialinių veiksnių prevencija.
2014-09-23 – 29 dienomis mokykloje vyko akcija „Eko“. Akcijos metu mokyklos bendruomenė ir visi partneriai rinko, rūšiavo antrines žaliavas, jas pristatė perdirbimui. ,,Eko” moko vaikus rūšiuoti atliekas, taupyti, saugoti gamtą, nes teisingas atliekų utilizavimas bei perdirbimas didina atsakomybę už save ir savo artimą.

Plačiau apie akciją „Eko" čia ...

Puslapis 1 iš 69

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>