Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis

paukstisKastyčio Vainausko fotografijų paroda „Nematomi kaimynai"

Rožyno progimnazijos 2 a. koridoriuje eksponuojama nuostabi Kastyčio Vainausko fotografijų paroda „Nematomi kaimynai". Mokytojai su mokiniais čia organizuos gamtos pažinimo ar dailės - technologijų pamokas.
Kviečiame visus ateiti pasižiūrėti parodos.

sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė

Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas

regbisIr vėl mūsų progimnazijos regbininkai stipriausi Lietuvos pietų zonoje

Savaitgalį Panevėžyje startavo Lietuvos vaikų regbio pirmenybių pirmojo etapo kovos. Dvi mūsų miesto ekipos, sudarytos iš Rožyno progimnazijos moksleivių, nenuvylė trenerių ir žiūrovų. Pietų zonoje, kuriai priklauso Vilnius, Kaunas, Alytus, Jurbarkas ir Panevėžys, varžėsi 10 komandų. Mūsų mokiniai startavo C grupėje ir įveikę Jurbarko ir Vilniaus klubus iškovojo I-osios vietos taurę ir kvietimą į Lietuvos regbio čempionatą. Arnas Stankevičius ir Lukas Tošnickas pripažinti naudingiausiai žaidėjais. Sveikiname nugalėtojus.

Puslapis 1 iš 86

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>