Panevėžio Rožyno progimnazija
komandinis
 

Sveikiname visus su Rugsėjo 1-ąją, Mokslo ir žinių diena!!!

rugsejo 1

Pradedame naujus 2015-2016 mokslo metus!
 
sok1
sok2
sok3
sok4
sok5
sok6
sok7
sok8
Saulėtą kovo 19-osios dieną Rožyno progimnazijos aktų salėje šurmuliavo mažieji šokėjėliai.  Ir tai buvo netik Rožyno progimnazijos neformaliojo ugdymo būrelių „Šokim, trypkim” ir „Dainorėliai” (mokytoja Inga Čingienė) ugdytiniai, bet ir Senvagės pagrindinės mokyklos jaunieji šokėjai – 3a ir 3b klasių mokiniai (mokytoja I.Čingienė) ir „Dainorėliai” (mokytoja G.Mickevičienė).
O šurmuliavo ne šiaip sau.  Abi mokyklos draugiškai sutarę dalyvauja projekte „Vaikystės rateliai” (pagal M.Grigonį).
Meno vadovė Dalia Gaspariūnienė supažindino mokinius su Matu Grigoniu (1889-1971)-  Panevėžio krašto šviesuoliu, lietuvių kalbos mokytoju, žaidimų knygelės „200 žaidimų“ autoriumi, „Vaikų knygynėlio“ leidybos organizatoriumi, pirmosios lietuvių poezijos knygelės vaikams autoriumi.
Taigi, dviejų mokyklų šokėjėliai šoko M.Grigonio ratelius, tokius kaip „Šimas mūsų dėdė”, „Noriu miego”, „Grečinikė”, „Bulvienė”, dainavo linksmas daineles. O smagu buvo visiems, kojos kilojosi pačios. Patys nekantriausi stojo ratelin ir šoko kartu. Smagu, kad per tokį bendrą renginį, mes išsaugojome bent trupinėlį praeities.
Rožyno progimnazijos muzikos mokytoja Inga Čingienė
   
Rožyno pagrindinės mokyklos jubiliejaus renginių Lankstinukas
 
isv01
isv02
isv03
isv04
isv05
isv06
isv07
isv08
isv09
isv10
isv11
isv12
isv13
isv14
Gegužės 26 d. 1a ir 2b klasių mokiniai važiavo į ekskursiją - Aukštelkus (Radviliškio raj.), kur jų laukė aktyvi pramoga „Išgyvenimas laukinėje gamtoje". Kaimo centre, bendruomeninėje zonoje, esančioje gamtos apsuptyje, prie dirbtinio ežero ir parko buvo suorganizuoti vaikams skirti nuotykiniai orientaciniai žaidimai. Vaikai ne tik pramogavo, bet ir tuo pačiu metu ugdė savo kūrybiškumą, orientaciją, komandiškumą, kitas savybes bei įgūdžius. Reikėjo rasti paslėptus daiktus pagal brėžinius, surasti nurodytas kaimo žemėlapiuose vietas, prieš tai atlikus keblias, reikalaujančias mokyklinių žinių užduotis, susiorientuoti erdvėje, daug fiziškai judėti. Vėliau dalyviai buvo pavaišinti koše virta ant laužo. Ši edukacinė veikla buvo nuotaikinga ir linksma. Mokytoja Danguolė Butvilienė
   

Puslapis 1 iš 89

<< Pradžia < Ankstesn 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Sekantis > ir >>

Mokyklos projektai

Reklaminis skydelis
Lithuanian English French German Latvian Norwegian Polish Spanish Turkish
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

Rožyno bendruomenė

Reklaminis skydelis

Liekupio bendruomenė

Reklaminis skydelis

Gamtininkų bendruomenė

Reklaminis skydelis

J.Miltinio dramos teatras

Reklaminis skydelis

Mokyklos draugai

Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis
Reklaminis skydelis

KET testai

Reklaminis skydelis